Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Horko bývá nepříjemné


V teple je nám lidem sice dobře, ale nic se nemá přehánět. A když tedy teplota vystoupá výše, než je to únosné, už je příjemný pocit z tepla vystřídán nepříjemnými pocity. Protože pak už se příliš potíme, jsme unavení a třeba i vysloveně na omdlení. A protože takové nepříjemné pocity nezažíváme rádi, samozřejmě se jim v rámci možností bráníme. A to libovolným způsobem, který je nám k dispozici.

Vím dobře, o čem mluvím. I když teploty ještě ani zdaleka nedosáhly maxima, byl jsem po posekání trávníku kolem chaty propocený skrz naskrz. Jenže jsem se tomu prostě nemohl vyhnout. Práci bylo třeba udělat a bez námahy to nešlo. A tak se ze mě pot jenom řinul. A jak při této práci, tak i po ní mi nebylo po těle zrovna nejlépe. Cítil jsem, jak lepím, pot mi stékal po kůži a já jsem tak jenom cítil, že to není ono. A byť by mě i pak zřejmě do vlaku cestou domů pustili, nebyla by asi jízda se mnou požitkem ani pro ty ostatní. A tak bylo třeba něco podniknout.

venkovní bazén

A já jsem tedy to něco podniknul. A když jsem pak jel domů, byl jsem zase docela čistý a svěží. A to i přesto, že na chatě nemám ani sprchu, ani vanu. Prostě jsem se tu ponořil do bazénu, který už jsem měl z dřívějška napuštěný, a než jsem se nadál, bylo po jakýchkoliv nepříjemných pocitech.

A víte, co budu dělat, až se skutečně hodně oteplí? Přece to samé. Jakmile se budu cítit vyčerpaný a zbrocený potem, zase vlezu do bazénu a nevylezu z něj, dokud se nebudu cítit líp.

rodina v bazénu

Dělám to prostě tak. A stejně si počínají i moji sousedi. Protože máme své plastové bazény Bazenygluc, díky kterým pro nás není toto osvěžení nedostupné. Když chceme, máme hned u svých chat možnost se zchladit ve vodě. A máme se tak daleko lépe než ti, kdo si bazén dosud nepořídili a musí se odsud ploužit někam daleko k vodě.

A protože i vy můžete mít takový bazén, využijte tuto šanci. S takovou možností koupání se vám bude líp.

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.