Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Zábava šitá na míru


Pořádáte pro své rodiče překvapení v podobě velkolepé oslavy? Budou letos slavit kulaté výročí svatby a Vy jim chcete připravit den, na který nezapomenou? Proč se omezovat jen na dobré jídlo a pití? Připravte jim kromě toho i strhující program, který bude připraven přímo pro ně na míru. Ovšem báječně by se měli bavit i všichni ostatní hosté. Namítáte, že takový program nedovedete připravit? Ale pochopitelně, od toho jsou zde jiní, od toho je zde přece kouzelník – FB, který se o Vaši oslavu postará tak, jak si budete přát.

Pobaví všechny diváky

Budou hosté převážně dospělí? Či snad budete chtít vystoupení pro věkově smíšené publikum? Nebo ještě jinak, budete chtít vystoupení pro dospělé a pak další, které bude určeno pouze dětem? Takové i jakékoliv jiné požadavky můžete vznést, vězte, že Martin si s nimi poradí a připraví Vám program přesně dle Vašich přání a možností. Dospělí budou vtaženi do víru mikromagie, kdy předměty mizí a objevují se, aniž by diváci tušili, jak k tomu dochází. A děti? Děti dostanou na památku balónek ve tvaru zvířátka, naučí se základům magie. Bavit se budou všichni.

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.