Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Vybavte vaši dívku na vodáckou výpravu


Prožíváte krásný partnerský vztah s dívkou vašeho srdce a rádi byste ji vytáhl na vodáckou výpravu, i když víte, že na vodě nikdy nebyla? Vůbec nezáleží na tom, zda je někdo vodácký začátečník, podstatné je, aby taková osoba byla pod dohledem zkušeného vodáka, a aby získala při plavbě důvěru nejen k němu, ale i k řece samotné.

Na vodáckou výpravu se tedy musíte připravit nejen psychicky, ale mít i potřebné vybavení. A to byste mohl své nastávající manželce či snoubence pořídit například od značky Devold.

plavba na moři

Devold se specializuje na výrobu a prodej outdoorového oblečení, určeného pro jakékoli druhy sportů ve volné přírodě. Možná vás napadne, že vodáci přece toho moc nepotřebují, stačí jim jedny plavky, pár kousků spodního prádla, krátké kalhoty a tričko, a tím to hasne – ano, máte pravdu, ovšem jen za předpokladu, že je po celý týden na Berounce slunečno a velmi teplo – typické letní tropy. Jenže na vodě bývá i zataženo a deštivo a někdy tu dokonce klesne za deště teplota vzduchu na deset stupňů Celsia, a máte-li v takovém počasí ještě plout na hladině, budete vděční za každý teplá kousek oděvu, co máte na sobě.

dívka na břehu

Své partnerce a třeba i sobě si tedy můžete pořídit například ponožky, tílko, tričko s dlouhým rukávem, spodky, svetr, bundu, čelenku, čepici, sukni, nákrčník či mikinu, a to vše se vám pak může hodit i v civilu, anebo na jiné sportovní aktivity, například při horské turistice.

Značka Devold patří ke světové špičce v tomto směru a tyto výrobky nepatří do běžné konfekce nebo dokonce k prodeji oblečení v second handech. Výrobky se liší hlavně materiálem, který poskytuje výrazně vyšší komfort zejména v nepříznivém počasí, a že se také počasí dokáže zkazit a přinést velmi nepříjemné momenty, vám jistě nemusíme vysvětlovat. Buďte tedy na pobyt v přírodě dostatečně nachystaní.

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.