Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Vlastní domov


Když se řekne domov, tak co si pod tím představíte? Mnoho lidí si představí takový krásný, útulný a milující domov. Abych se přiznala, tak já se tomu nedivím, protože když já jsem ještě bydlela s rodiči, tak jsme měli opravdu krásný a útulný domov v našem domově. V našem malém bytě byla láska. Bylo tam opravdu všude krásně a mě se tam líbilo. Jenomže potom jsem si samozřejmě našla partnera, to mi bylo dvaadvacet let a řeknu vám, že jsem se stěhovala ke svému partnerovi opravdu s těžkým srdcem. Milovala jsem domov, milovala jsem to, kde jsem se narodila a kde jsem vyrůstala.

Každý chce mít útulný a čistý domov.

My jsme se totiž nikdy nestěhovali, kde jsem se narodila a kde se narodili mí sourozenci. Tam jsme bydleli opravdu nonstop až do té doby, dokud jsem se neodstěhovala za partnerem. Říkala jsem si, že bych samozřejmě chtěla bydlet as rodiči, ale jak tohle udělat? Bohužel to samozřejmě nejde. Je logické, že když člověk se odstěhuje, že už prostě bude bydlet jinde a musí si udělat domov někde jinde, ale to bych nebyla já, abych si s tímto neporadila. Vzala jsem si nějaké krásné rodinné fotografie a do nového domova, kde jsem bydlela s partnerem, tak jsem si je tam dala a řeknu vám, že jsem z toho byla opravdu hodně překvapená.

Čistota domova je pro mě důležitá.

Opravdu hodně mi to psychicky pomohlo, protože já jsem takový člověk, který nejraději zůstává na jednom místě a nerada se stěhuji, proto jsem si řekla, že když se stěhuji do nového domova ke svému partnerovi, že si vezmu nějaké osobní věci, které jsem měla ve svém starém bytě a řeknu vám, že to opravdu pomůže. A jsem ráda, že si konečně také mohu se svou rodinou udělat vlastní bydlení a vlastní domov. Myslela jsem si, že to pro mě bude náročné, že to bude trvat dlouho, ale opak byl pravdou. Stále zdokonaluji své bydlení a moc si to užívám. A co je na tom ještě nejlepší? Protože partnerovi je úplně jedno, jaký bude náš interiér! Takže všechno je na mě, což mě těší. 

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.