Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Skleněné zábradlí na balkon je současný hit


Jestliže se něco stane módním trendem, ať už je to oblečení, obuv, nebo třeba automobil, je to dáno buď falešnou reklamou, kterou si nechávají zaplatit přímo výrobci, anebo se trendy určují samy přímou oblibou z řad zákazníků. K tomu druhému způsobu patří i skleněná zábradlí KMK design na balkonech a lodžiích bytových domů. Ta totiž žádnou reklamu ani nepotřebují, stačí se porozhlédnout kolem sebe, anebo zajít k někomu, kdo takové zábradlí má doma, a přesvědčit se o jeho přednostech přímo na místě.

zábradlí na balkonech

Začíná to schůzí – lidé, kteří bydlí v bytových domech, a jde například o SVJ (Společenství vlastníků jednotek), se schází na domovních schůzích, kde se projednává řada administrativních a technických záležitostí, a pokud dojde k návrhu revitalizace objektu, například zateplení minerální vatou, může být součástí projektu i revitalizace lodžií. Odstraní se původní ocelové zábradlí a nahradí se skleněným s tím, že je zde možnost zakrýt pojezdovým mechanismem i horní část lodžie. Vznikne tím jakási zimní zahrada nebo letní skleník. Pokud si na schůzi toto řešení odhlasujete, máte vyhráno.

bytový dům

Výhody zimní zahrady – v první řadě tu máte perfektní soukromí, protože se spodní část, do výšky cca jednoho metru, zakryje mléčným sklem, a skrze něj vás nikdo nemůže zvenčí pozorovat. Můžete tu být i nazí a opalovat se na sluníčku. Horní část skel je již transparentní, takže máte skvělý výhled pod sebe. Při nepřízni počasí se jednoduše horní skla uzavřou a do bytu nepronikne ani déšť, ani sníh, vítr a prach.

Další výhodou je úspora za vytápění, protože se v tamním prostoru díky sklu udržuje stabilně vyšší teplota, a v létě se tu dobře daří většině pokojových nebo balkonových rostlin. A máte-li v bytě domácí zvířata, například kočky, můžete je klidně na balkon vpustit, protože nemají kudy uniknout ven. Nemusíte se obávat pádu zvířat ani malých dětí z balkonu, což by pro ně znamenalo smrtelné nebezpečí.

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.