Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Pro krásu i zdraví


Kolagen je velice důležitá součást našeho těla. Vyskytuje se v něm přirozeně a s tím jak stárneme, tak se z našeho těla začíná vytrácet. A to už poměrně brzy. Kolagen z našeho těla začíná mizet už okolo třicátého roku, což si málokdo uvědomuje. K čemu je vlastně dobrý? Většina lidí o něm někdy slyšela, ale ne každý ví, proč bychom ho měli užívat například ve formě doplňků stravy.

  • Kolagen je obsažený v pleti, takže díky němu máme jasnou a vypnutou pokožku i pleť. Dále se nachází v zubech, nehtech nebo třeba vlasech, takže pokud nejste spokojeni s jejich vzhledem, je možné že máte málo kolagenu.
  • Kolagen se nachází i v kloubech, a je to jedna ze složek chrupavky. Ta je důležitá pro bezbolestný pohyb. Pokud tělo bude mít málo kolagenu, vystavujete se riziku vzniku artrózy, což není příjemné onemocnění. I to je jeden z důvodů, proč se u nás mění tolik kloubů u starších lidí.

zralá žena

Je fakt, že poslední dva až tři roky je slovo kolagen skloňováno snad všude – na sociálních sítích, v reklamách, v novinách, zkrátka všude. Samostatnou kapitolou je kolagen a celebrity, protože mnohé z nich jej začaly propagovat, a právě toto byl začátek boomu kolagenu a výrobků z něj. Někoho spokojené vyhlazené tváře známých osobností donutil k tomu aby si kolagen koupili, ale někdo za vším vidí jen Photoshop a podvod. Jak je to doopravdy?

kolagen tablety

Jsou kolageny, které jsou opravdu kvalitní. Pokud vám jde o to aby se vám netvořilo hodně vrásek a aby vaše tělo fungovalo bez větších problémů i ve vyšším věku, opravdu byste ho měli užívat. Jedním z kvalitních kolagenů je Orca, protože má výsledky podložené relevantními studiemi. Samotný kolagen vás ale nespasí, a pokud chcete vypadat mladší i v penzi, musíte užívání kolagenu spojit i s péčí o zevnějšek a zdravějším životním stylem.
Pijte hodně vody, molekuly kolagenu se vážou na vodu.

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.