Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Předveďte vaší dívce, co pro vás znamenají její nožky


Když se zaměříte na erotiku a sexualitu prezentovanou na Internetu, většina zdrojů tu bude prezentovat celkem logicky typické ženské pohlavní znaky, tedy vagínu a ňadra. Tomu se pak také obsahově přizpůsobuje mnoho dalších témat, která souvisí s různými polohami a pomůckami, s nimiž lze dosáhnout slasti a rozkoše. Mezi vagínami a ňadry s vystouplými bradavkami se to také poměrně značnou měrou hemží ženskými chodidly. Je to jednak nejrozšířenější druh fetiše, ale zároveň jde o část těla, o kterou má zájem čím dál více mužů z estetických důvodů. Ženská chodidla totiž umí být velmi svůdná a rafinovaně tak dovedou u mužů zvyšovat hladinu testosteronu a udržovat pevnou erekci.

boty Pleaser

Krása ženských chodidel nejlépe vyniká v poloze, kdy žena propne nárt tak, že je s lýtkem v jedné přímce, a současně s tím nádherně vynikne hluboká nožní klenba, zakulacená pata a kloub kotníku. Velice sexy to umí předvádět zejména gymnastky, ty se snaží při každém pohybu udržet chodidlo v této poloze, což je pak také hodnoceno vysokou bodovou známkou.

krásné nohy

Pohybové kreace gymnastek napodobují i boty na podpatku, a čím více je toho z chodidel vidět, tím lépe. Jestliže si kupříkladu prohlížíte boty Pleaser, zjistíte, že dívčí nožka je v nich přesně v takové poloze, která je nejvíce sexy – vzrušující a rajcovní. V dámských sandálech Pleaser máte před sebou ženské nohy vysloveně neodolatelné, proto se také tato obuv využívá nejčastěji k sexuálním hrátkám a k milostným předehrám. Pleaser je přesně typ obuvi, s níž se muži při vyzouvání pomazlí, přejedou dlaní po teplé, vyhřáté stélce s vytlačenými otisky prstů a mnozí si k ní slastně přičichnou, aby nasáli afrodiziakální vůni ženských feromonů obsažených v potu.

Pleaser boty bychom tedy mohli bez nadsázky nazvat královnou mezi dámskou obuví, je to nejerotičtější obutí, které si ženy mohou na své krásné sexy bosé nohy nazout.

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.