Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Dávejte si pozor


Těhotenství je jedno z období, které ženy prožívají různě. Některé na těhotenství vzpomínají s láskou, protože ho prožily bez větších obtíží. Část žen by ale nejraději měla jen jedno dítě, protože měly těhotenství velice náročné. Zvracení, nechutenství, bolesti hlavy, trávicího traktu, problémy se zažíváním, to všechno je jen vrcholek toho, co mnohé ženy musí během těhotenství vytrpět. Na jeho konci ale ženu čeká to nejkrásnější, a to jejich vytoužené miminko.

zázvorový čaj

Každá žena, která je těhotná poprvé, je zpočátku velice zaskočena tím, co všechno během těhotenství nesmí jíst a pít. Naprosté tabu jsou plísňové sýry a syrové maso, kterému by se těhotné měly opravdu vyhýbat obloukem, může totiž způsobovat vážné problémy, které mohou vést až k potratu. Seznam zakázaných potravin během těhotenství je opravdu dlouhý, a tak není divu, že čas od času žena na něco zapomene a tu potravinu nebo nápoj si dá. Pro jednou se nejspíš nic nestane, ale je lepší striktně dodržovat omezení.

Co se týče nápojů, i v tomto mají ženy daleko menší výběr než před otěhotněním. Těhotné by neměly pít mnoho kávy, ideální je dočasně přejít na kávu bez kofeinu, a také by si neměly dopřávat zázvorový čaj v těhotenství víc než je nutné. S čaji je potřeba zacházet opatrně, protože v mnoha čajích se nachází bylinky, které mohou způsobit potrat. Je potřeba pít jen čaje které takové bylinky neobsahují. Zázvorový čaj většina lidí pije hlavně v zimě a na podzim, protože pomocí tohoto čaje lidé bojují s nachlazením a dalšími nemocemi.

těhotná žena

Teď v létě je sice daleko menší šance že budete tento čaj potřebovat, ale pokud z klimatizace nebo velkého množství zkonzumovaného ledu budete mít angínu, i jako těhotná si zázvorový čaj můžete dát. Ideální ale je čaj s nižším obsahem zázvoru, a je lepší ho dočasně nahradit něčí jiným. Než jako těhotná cokoliv začnete užívat, poraďte se v lékárně či u lékaře.

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.