Rahman

Ne každá nabídka, které se vám dostane, je tím, co byste měli využít. Ale jsou i weby, jejichž nabídky jsou prospěšné. A tento web je jedním z nich.

Co by se vám mohlo líbit v Chorvatsku


Kdo využije nabídky prodeje domu v Chorvatsku Na Jadranu, má možnost využít tu jistých výhod, které v České republice nejsou k dispozici.

Subtropické klima – čím více máme na sobě vrstev oblečení, tím méně přijímáme energie z okolního prostředí. Proto se také nejlépe cítíme vždy v létě, v situacích, kdy jsme jen spoře odění, například do trička a šortek a letních sandálů. Subtropické klima nám umožní prožít mnohem delší období v tomto duchu, je tu také více Slunce a vitamínu D, což přispívá k lepšímu vstřebávání vápníku v organismu a k nižší pravděpodobnosti vzniku embolií a infarktů myokardu či cévních mozkových příhod.

moře v Chorvatsku

Bosonohá chůze na pláži – v Chorvatsku si užijete bosonohé chůze mnohem víc, než u nás. V České republice je sice vybudována řada bosonohých chodníků, ale ty jsou využitelné jen mezi květnem a zářím, a někdy ani to ne. V subtropickém klimatu je mnohem delší jaro, léto a podzim, a kratší zima, a navíc se tu můžete procházet i v chladnějším ročním období přímo na pláži, což je také velmi zdravé.

subtropické podnebí

Ionizovaný vzduch – v Chorvatsku je díky mořské hladině velmi mnoho ionizovaného vzduchu, ten se šíří od moře do vnitrozemí a podporuje regeneraci organismu. S ionizovaným vzduchem se setkáváme nejčastěji u vodních toků nebo právě u hladiny moře, kde bývá ionizace velmi silná. Záporné ionty jsou účinnou zbraní proti stresu a civilizačním chorobám a například v kancelářích, ve městech podél silnic a v přelidněných průmyslových aglomeracích převládají kladné ionty, které urychlují stárnutí a buněčnou oxidaci a degeneraci.

Středomořská strava – v Chorvatsku je zvykem jíst více zdravějších potravin, jako je olivový olej, celozrnné těstoviny, luštěniny, čerstvé ovoce a zelenina, a staročeská kuchyně tu nemá valnou šanci na úspěch. Chcete-li zlepšit svůj životní styl a žít zdravěji, odložte smažený vepřový řízek, uzené maso s knedlíkem a přesedlejte na středomořskou stravu.

Category

Tags

Zatím zde není žádný obsah k zobrazení.